Przebieg współpracy krok po kroku

Pozwól, że opowiem Ci pokrótce o tym, jak wygląda współpraca ze mną, krok po kroku.

Krok 1: 30-minutowe spotkanie

Umawiamy się na półgodzinne spotkanie, aby porozmawiać o tym, kogo i czego dokładnie potrzebujesz. Dzięki temu wiem, czy jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Ustalamy listę zadań, które chciałabyś oddelegować.

To także dobra okazja do tego, żeby się poznać i zobaczyć, czy nadajemy na tych samych falach. Spotkanie odbywa się najczęściej za pośrednictwem programu Skype lub Zoom – tak, żebyśmy mogły się zarówno słyszeć, jak i widzieć. 

Krok 2: Wycena

Na drugi dzień po spotkaniu otrzymujesz ode mnie szczegółową wycenę działań. Zależy ona od specyfiki działań i ilości godzin, które przeznaczymy miesięcznie na współpracę.

Minimalna ilość, od której możemy zacząć współpracę to 10 godzin. 

Krok 3: Umowa

Jeśli odpowiada Ci moja propozycja i czujesz gotowość na rozpoczęcie ze mną współpracy, otrzymujesz ode mnie umowę i fakturę.

Krok 4: Miesiąc próbny

Pierwszym etapem wspólnej pracy jest miesięczny okres próbny, podczas którego sprawdzamy, czy stanowimy zgrany duet.

Na początku każdego tygodnia ustalamy zakres zadań, w których potrzebujesz mojego wsparcia. Jesteśmy ze sobą w kontakcie w oparciu o ustalony kanał komunikacji – najczęściej jest to Slack, Google Hangouts lub telefon. Zadania umieszczam w Asanie, żeby było nam łatwiej monitorować postęp prac.  

Po miesiącu próbnym, umawiamy się na spotkanie podsumowujące, podczas którego wspólnie podejmujemy decyzję o dalszej współpracy. 

Krok 5: Współpraca długofalowa

Jeśli po miesiącu próbnym zdecydujemy się na dalszą współpracę, podpisujemy nową umowę na czas nieokreślony.