O mnie

Nazywam się Nicole Radomska.

Jestem zdalną menedżerką projektów i wirtualnym wsparciem.

Całym swoim sercem i doświadczeniem wspieram pasje moich klientów, którzy nie boją się realizować swoich marzeń w świecie online.

Dzięki mnie odzyskują przestrzeń na to, żeby zająć się tym, co najważniejsze.

Wspólnymi siłami zmieniamy wirtualny świat na lepsze. 

 

Gdzie zdobyłam doświadczenie?

Z wykształcenia jestem psychologiem i filologiem polskim. Te dwie dziedziny pomagają mi lepiej rozumieć i odpowiadać zarówno na potrzeby moich klientek, jak i ich grup odbiorców.

Pracowałam w wielu miejscach, które doprowadziły mnie do momentu, w którym jestem dzisiaj.

Przez kilka lat prowadziłam i koordynowałam szkolenia rozwojowe. Byłam też członkiem komitetu organizacyjnego, który przygotowywał wydarzenia na 2000 osób.

Dzięki prowadzeniu mojego bloga Samorozwijalnia, zanurkowałam w świat online. Odwiedzenie bloga jest dobrym punktem wyjścia, jeśli chcesz poznać mnie od nieco innej, prywatnej strony.

Dzięki stworzeniu własnej strony poznałam zasady rządzące marketingiem online od podszewki. Moja wiedza pogłębiła się podczas pracy jako specjalista ds. content marketingu w agencji marketingu internetowego.

Obecnie, od blisko dwóch lat pracuję zdalnie z klientami z całej Polski, wspierając ich w tym, co kochają robić.

 

Dlaczego stworzyłam “Wspieram pasję”?

Pasja to energia, która dodaje odwagi i wytycza kierunek. Oddziałuje nie tylko na osobę, która się jej poddaje, ale i na tych, którzy czerpią z owoców jej pracy.

Mam głębokie przekonanie, że bez pasji ciężko mówić o dobrze prosperującym biznesie, który ma realny wpływ na świat.

W swojej pracy wspieram tych, którzy widzą, że ich biznes nie wejdzie na wyższy poziom bez wsparcia drugiej osoby. Zazwyczaj są nimi osoby działające w pojedynkę i szukające rozwiązań, które pomogą im odzyskać czas.

Dzięki naszej wspólnej pracy widzą, że efekty mogą pojawiać się szybciej i łatwiej, a moje wsparcie sprawia, że odzyskują przestrzeń na to, co kochają robić najbardziej.

 

Co najbardziej cenię w mojej pracy?

Rozwój. To nieodłączna cecha bycia wirtualnym wsparciem, która motywuje do zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Dzięki temu, że miałam okazję pracować z klientami z diametralnie różniących się pomiędzy sobą branż, widzę wachlarz rozwiązań z lotu ptaka. To pomaga mi w tworzeniu nieoczywistych strategii i innowacyjnych rozwiązań. 

Relacje. Wierzę w to, że bez zaufania i dobrej komunikacji nie ma szans na uzyskanie dobrych efektów, bez względu na to, jak ciężko będziemy pracować. Towarzyszę moim klientom w ich codziennych wyzwaniach, tworząc z nimi zgrany duet. 

Wolność. Taką, która przejawia się na milion różnych sposobów – to zarówno wolność pod względem geograficznym, jak i wolność wyboru pracy w zgodzie ze mną. Współpracuję wyłącznie z osobami, z którymi łączą mnie wspólne wartości i podobne spojrzenie na świat.