O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Nicole Radomska. Jestem zdalną menedżerką projektów i wirtualnym wsparciem. Całym swoim sercem i doświadczeniem wspieram pasje moich klientów, którzy nie boją się realizować swoich marzeń w świecie online. 

Dzięki mnie odzyskują przestrzeń na to, żeby zająć się tym, co najważniejsze. Wspólnymi siłami sięgamy po więcej i dalej.

Gdzie zdobyłam doświadczenie?

Z wykształcenia jestem psychologiem i filologiem polskim. Te dwie dziedziny pomagają mi lepiej rozumieć i odpowiadać zarówno na potrzeby moich klientek, jak i ich grup odbiorców. 

Pracowałam w wielu miejscach, które doprowadziły mnie do momentu, w którym jestem dzisiaj. 

Przez kilka lat prowadziłam i koordynowałam szkolenia rozwojowe. Byłam też członkiem komitetu organizacyjnego, który przygotowywał wydarzenia na 2000 osób. 

Dzięki prowadzeniu mojego bloga o psychologii, zanurkowałam w świat online. Dzięki niemu poznałam rządzące nim zasady. Moja wiedza pogłębiła się podczas pracy jako specjalista ds. content marketingu w agencji marketingu internetowego. 

Od blisko dwóch lat pracuję zdalnie z klientkami z całej Polski, wspierając je w tym, co kochają robić. 

Dlaczego stworzyłam “Wspieram pasję”?

Pasja to energia, która dodaje odwagi i wytycza kierunek. Oddziałuje nie tylko na osobę, która się jej poddaje, ale i na tych, którzy czerpią z owoców jej pracy. 

Mam głębokie przekonanie, że bez niej ciężko mówić o dobrze prosperującym biznesie, który ma realny wpływ na świat. 

W swojej pracy wspieram kobiety, które widzą, że ich biznes nie wejdzie na wyższy poziom bez wsparcia drugiej osoby. Zazwyczaj są nimi soloprenerki, działające w pojedynkę i szukające rozwiązań, które pomogą im odzyskać czas. 

Dzięki naszej wspólnej pracy widzą, że efekty mogą pojawiać się szybciej i łatwiej, a dodatkowe wsparcie sprawia, że odzyskują przestrzeń na to, co kochają robić najbardziej.

Co jest moją pasją?

Życie sprawiło, że w obliczu problemów zdrowotnych, poznałam jogę i Ajurwedę. Dzisiaj to moje drogowskazy na drodze życia w zgodzie ze sobą. Prowadzę stronę Po prostu Ajurweda, gdzie dzielę się swoją wiedzą i pasją. 

Jak wygląda początek współpracy

ze mną, krok po kroku?